Linkedin Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

rrtttt

Linkedin Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

Linkedin doğrulama rozeti ne işinize yarayabilir? Öncelikle bu sorunun cevabını verelim. Linkedin doğrulanmış hesapların görünürlüğünü doğrulanmamış hesaplara nazaran daha ön planda tutacak. Buda sektörünüz veya verdiğiniz hizmete göre sizi diğer hesaplardan önde olmanızı sağlayacak.

 1. Profilinizde olan ”Hemen Doğrula” butonuna tıklayın.
  hemen dogrula
 2. Açılan sayfada ”Kimliğinizi Persone İle Doğrulayın” ile devam edin.
  kimliğinizi-doğrulayın
 3. Linkedin doğrulaması yapabilmek için NFC özelliğinin aktif olan tarihi geçmemiş pasaportunuzun olması gerekiyor. Yeni pasaportlarda bu özellik mevcut. Pasaportunuz ile persona ile doğrulama yap diyerek ilerleyebilirsiniz.
  Pasaportla Doğrula
 4. Karşınıza gelen iki kutucuğu da işaretleyip devam edin.
 5. Kamera görseline tıklayıp pasaportunuzu taratın.
  pasaportunu-yükle
 6. Pasaport tarama ekranı geçtikten sonra aşağıdaki görsel de olduğu gibi bilgilerinizi teyit için görüntü gelecek, bilgileriniz doğru ise ”Kaydet Ve Devam Et” diyerek ilerleyin.
  pasaport-bilgileri
 7.  Pasportunuzun yüzeyini telefonunuzun arkasına temas ettirerek ”Taramaya Başla” deyin ve özelliği aktif edin. 
 8. Bu adımda ise sizi teyid etmek için kameranıza bağlanıp önden sağ ve sola dönük halinizin fotoğrafını isteyecek. ”başlamak” tuşunu kullanarak uygulayabilirsiniz.
 9. Tüm işlemler bittikten sonra ”Evet Gönder” butonuna tıklayıp yaptığınız tüm hamleleri linkedin onayına gönderebilirsiniz. İşlem tamamlandığına dair uyarı mesajı alacaksınız, daha sonra dakikalar sonra profilinizde doğrulama rozetinizi göreceksiniz.

  Linkedin Doğrulama Rozeti

  Daha fazla bilgi almak için bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Dijital pazarlama sektörğnden yeni bilgiler ve haberler almak için bloglarımızı takip etmeye devam edin. Türkiye ve dünyadan tüm yenilikleri elimizden geldiğince hızlı bir şekilde sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Pia Medya

administrator

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Minimal Series
  Netya Kimya
  Endüstriyel Temizlik Malzemeleri
  Payan Serpme Kahvaltı
  Çınar Petrokimya
  Marin Gurme Serpme Kahvaltı