Balıkesir Web Tasarım

Web Tasarım Görseli

Balıkesir Web Tasarım firması ”Pia Medya” olarak tüm balıkesirli işletmeler için kurumsal web tasarım, e-ticaret site tasarımı ve SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Çağımızın vaz geçilmezi olan ve online olarak 7/24 açık mağazanız anlamına gelen web sitenizi şimdi hemen tasarlatın, dijital çağı yakalayın. Balıkesir web tasarım hizmetimizde sizin için mobil cihazlara uyumlu ve SEO altyapısına uyumlu siteler tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Marka Kimliğini Yansıtma: Web tasarım firması markanın sitesini tasarlarken kesinlikle marka kimliğini çok doğru yansıtmalıdır. Markanın var olan değerlerini ve kurumsallığını ön planda tutmalıdır. 
Mobil Uyumluluk: Mobil cihazlardan gelen trafiğin artık masaüstü bilgisayarlardan gelen trafikten daha fazla olduğunu biliyoruz. Bu nedenle responsive tasarım yöntemi kullanarak mobil web site tasarımını daha kuvvetli yapılması gerekir. 
Güvenlik: Müşteri bilgilerinin güvende olması kurumsal bir web site için en önemli esastır. Güçlü şifrelemeler yaparak müşterinin siteye giriş yaptığı tüm bilgilerin güvenliği sağlanmalıdır.
SEO Altyapısı: Tasarlanan web sitenin link yapısı, görsel optimizasyonu ve hiyerarşik sıralaması doğru yapılmalıdır. Böylelikle SEO çalışması yapılmaya başlandığında daha hızlı cevap verir ve istenilen anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralara daha hızlı tırmanılır. 

Balıkesir Web Tasarım Ajansı olarak siz değerli işletmeler için yukarıda sıraladığımız tüm işlemleri profesyonel Ve %100 doğru bir şekilde yapıyoruz. Web sitenizi tasarlayalım 7/24 açık mağazanız olsun.

Balıkesir Web Tasarım


Web Tasarım Hizmetimiz İçerisinde Neler Var? {Hizmet Listemiz}

Web tasarım hizmeti almak istediğinizde ön görüşme yaparak size hangi hizmetleri vereceğimizi anlatıyoruz. Bu hizmetler şöyle;

 • Ücretsiz Hosting Veriyoruz {Bir Yıl}
 • Kurumsal E-Posta Adresi Veriyoruz.
 • Mobil Uyumlu Web Tasarım Yapıyoruz. 
 • Türkçe Yönetim Paneli Yapıyoruz.
 • Profesyonel SEO Altyapısı Yapıyoruz.
 • Google Haritalara Kayıt Yapıyoruz.

Markanızın online mağazasını açmak için hemen bu gün bize ulaşın. Dijital çağdan geri kalmayın ürünlerinizi veya hizmetlerinizi potansiyel hedef kitlelerinize ulaştırın. Balıkesir Web Tasarım Ekibi.

Gürsoylar
Marin Gurme Serpme Kahvaltı
Securego Lojistik
Payan Restoran Serpme Kahvaltı
İTJ Power
Çaycı

Hizmet Formumuz Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hangi Hizmeti Almak İstiyorsunuz?

administrator

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Minimal Series
  Netya Kimya
  Endüstriyel Temizlik Malzemeleri
  Payan Serpme Kahvaltı
  Çınar Petrokimya
  Marin Gurme Serpme Kahvaltı